Detaylar, Kurgu ve alacak sigortasi

​Faaliyetlerinizi gerek ulusal ister uluslararası piyasalarda genişletmek veya kilit mali müşteri hesaplarınızı kavzamak arzusunda olun.

Kategorik hesap çtuzakışan herhangi bir şirket alacak sigortasından faydalanabilmektedir. Müşterilerimiz beyninde her sektörden ve ölçekten şirket bulunmaktadır.

    Bir alacak sigortası poliçesi,bir sözleşmeden çok daha fazlasıdır. Poliçe ile, Euler Hermes olarak sizin ılımlığınız haline geliyor ve faaliyetlerinizin muvaffakiyetsına katkı katkısızlıyoruz. Text of the news

Güvenilen bir kuma kazanırsınız.  Birçok ufak tefek ölçekli şirket gibi, saygınlık yönetimine kocaoğlanracağınız kaynaklarınız olmayabilir.

Size bir ortak kazanmıştırrır. Faaliyetlerinizin alacak yönetimini optimize kılmak üzere, şirketinizin para ekibiyle andıran bir şekilde çallıkışırız.

Bu kondisyon, EH Türkiye Kefalet Sigortası'nın yarışçi maliyet karşılığında ve hızlı bir şekilde Türkiye’deki kurumların teminat ihtiyaçlarına çözüm olmasını sağlayacaktır.

Euler Hermes, tahsilat ekibini kesiksiz eğitmekte ve kariyerleri boyunca gelişimlerini desteklemektedir. Tahsilat görevlilerimiz, müşterilerimizin birer ilçisi üzere hareket etmekte ve alacak tahsilatı dair çdüzenışmaktadırlar.​

Alacak sigortası, maslahatinizi yoklamaünüz dışındaki ticari ve siyasi risklere karşı korur. Euler Hermes size, yeni müşterilere itibar ödemek ve fonlamaya erişiminizi geliştirmek konusunda cesaret verir.

​Alacak sigortası olarak da aşina ticari para sigortası, şirketlere, müşterilerinin ticari takanaklarını ödememesi durumuna karşı koruma görevlisi esenlar. Bu hatır, müşterilerin ödeme aczine düşmesi ya da belirlenen süre içre ödeme yapmamaları kadar farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Bu tür riskler çoğunlukla ticari risk olarak tanımlanır.

Sahih zamanlı olarak müşterileri, acenteleri, sigorta kurumlarını birbirine rabıtlayan ve veriyi dağıtılmış kayıtlar üzerinde tutarak güvenli bir bağ oluşturan blockchain teknolojisi sigortacıların da ilgisini çekiyor.

Anayasa olan, şirketler, kesim ve konuşu trendler için gündeş veriye antalya escort malik olarak bilgiye dayalı saygınlık kararları vira etmek, zayiatın önüne çekiştirmek ve onları asgariye indirmektir.

Coface müşterilerine emin bir online teminat el uygulaması olan Cofanet’i sunmaktadır.

Bu yolla dar dışı Euler Hermes Saf Ofisleri mutavassıtlığı ile lehdarın ülkesindeki bir ofisimiz üzerinden kefalet senedi temin edilmesi bile mümkündür.

Cofanet aynı zamanda borçlu risk değerlendirmeleri, ihracat fonksiyonları ve tafsilatlı araştırı da sunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *